ASTORE

شرکت ASTORE ایتالیا

شرکت ASTORE به عنوان یکی از اعضای هلدینگ ALIAXIS با ارائه بالاترین کیفیت، نوآوری و بهبود مستمر در ارائه محصولات جدید و همکاری با برترین طراح صنعتی جهان ) در طراحی اتصالات و شیرآلات از ویژگی های متمایز ASTORE ایتالیا در مقایسه با سایر رقبای این صنعت است.

محصولات ASTORE در سايت هاي توليد اتحاديه اروپا بر اساس سيستم مديريت كيفيت ISO 9001 و نيازمندي هاي استاندارد سيستم مديريت محيط زيست ISO 14001 توليد ميشوند.

شرکت ASTORE ایتالیا با بیش از 50 سال تجربه در طراحی و تولید شیرآلات و اتصالات پلیمری فشار قوی به عنوان بزرگترین تولید کننده اروپایی در این زمینه مطرح می باشد.

دامنه ي محصولات U-PVC شامل شيرآلات توپي، شيرآلات پروانه ا ي، شيرآلات ديافراگمي، شيرآلات خودكار، صافي، لوله و اتصالات چسبي و رزوه اي در دماي بين صفر تا ٦٠ درجه سانتي گراد و فشار كاري ١٦ بار مي باشد.

كليه محصولات براساس استانداردهاي UNi EN 1452 و DIN 8063 و EN ISO 15493 براي استفاده در خطوط لوله كشي UPVC در فرآيندهاي صنعتي تولید میشود.

مقاومت شيميايي بالا،پايداري گرمايي بهينه (دماي ٢٩ تا ٥٩ درجه سانتي گراد دماي ايده آل براي كاربردهاي صنعتي است) و طول عمر طولاني از ويژگي هاي اصلي محصولات UPVC ما مي باشد.

 

 

شما میتوانید اپلیکشن آصاب را از این قسمت دانلود کنید